Hrot S OHRIEVAČOM AOYUE HAKKO REZANÝ 2,2MM T12-BC2 75W 24AE5F-63126V PÁJKOVKA
Kód tovaru: 15196860447
- Stav: Nové
- Značka: Techrebal
- Model: AE5F-63126
- Typ hlavnej plachty: S ohrievačom
- Kód výrobcu: AE5F-63126
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Technické údaje:
- Hrot T12-BC2
- spájkovací hrot, skosený hrot
- hrot integrovaný s ohrievačom 75W 24V
- odporúčaný na presné spájkovanie malých elektronických súčiastok a SMD
- určený pre hroty spájkovacích staníc: Hakko FX-951, FX-950, FM-203, FM-204, FM-206, Bakon 950D, Aoyue 2702, Jovy, GM-951 a ďalšie podporujúce hroty T12
Ako zobrazené na obrázku vedľa, hroty série T-12 sú integrované s ohrievačom a snímačom teploty. Takže vykurovací článok a spájkovací hrot sú jeden prvok nazývaný hrot. Upozorňujeme, že teplotný senzor (termočlánok) je umiestnený veľmi blízko spájkovacieho hrotu hrotu, čo zaisťuje veľmi presné meranie teploty počas procesu spájkovania. Hroty série T12 sa vyznačujú rýchlym ohrevom (dosiahnutie teploty 300°C za menej ako 30 sekúnd). Hrot je zakončený elektrickými kontaktmi. Hrot T12 je namontovaný v spájkovačke pomocou západky. Rýchle rozmery koncoviek T12 umožňujú výmenu za horúca (pomocou tepelne odolnej podložky na uchytenie horúcej koncovky).
- Chrómová vrstva: nepriľnavý povrch
- Železná antikorózna vrstva
- Gélová zliatinová vrstva: antikorózna, predlžuje životnosť
- Meď – hlavný materiál – stabilná najkvalitnejšia tepelná vodivosť
- Plášť z nehrdzavejúcej ocele
- Bezolovnatý spájkovací hrot
- Meď vysokej kvality
- Vynikajúca na spájkovanie
- Dlhá životnosť
- Štandardná veľkosť
- Rôzne špecifikácie
Stav | Nové |
Značka | Techrebal |
Model | AE5F-63126 |
Typ hlavnej plachty | S ohrievačom |
Kód výrobcu | AE5F-63126 |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac