JB KWIK WELD RÝCHLOSCHNÚCE EPOXIDOVÉ GLUE PRO 284 MAXIMEX
Kód tovaru: 15450880870
- Stav: Nové
- Typ: Epoxid
- Účel: Keramika, Drevo, Gum, Kovy, Textílie, Plasty, Univerzálny
- Kapacita balenia: 284 ml
- Katalógové číslo výrobcu: KWIK WELD PRO
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Rýchloschnúce dvojzložkové epoxidové lepidlo
KwikWeld je rýchlotuhnúca verzia dvojzložkového epoxidu na zváranie za studena systém.
Kwik Weld, ktorý poskytuje silné a dlhotrvajúce opravy kovu a mnohých ďalších typov povrchov.
Po zmiešaní vytvára trvalý spoj a po vytvrdnutí je možné tvarovať, naklepávať, píliť, brúsiť a vŕtať.
KwikWeld má zmiešavací pomer 1:1, tvrdne za 6 minút a úplne vytvrdne 4 – 6 hodín.
Ďalšie vlastnosti:
- Odoláva teplotám až do 148°C
- Po vytvrdnutí možno Kwik Weldb>vŕtať, klepať, píliť, brúsiť, tvarovať a tvarovať.
- J-B Kwik Weld po úplnom vytvrdnutí jevodotesný, odolný voči olejom, chemikáliám a kyselinám.
Použitie na povrchy ako:
Kov, plast a PVC, drevo, betón, keramika a dlaždice a sklolaminát.
Aplikácie:
- domácnosť,
- automobilový priemysel/ Motocykel,
- Lode/Námorné remeslá,
- Inštalatérstvo,
- Remeslá,
- Vonkajšie vybavenie,
- Poľnohospodárske vybavenie,
- Vstavané/závesné motory
- Výroba modelov
J-B KWIK WELD:
Kwik Weld dvojzložkový epoxidový systém, ktorý bol navrhnutý ako alternatíva k zváraniu horákom. Kwik Weld poskytuje silné a dlhotrvajúce opravy na mnohých povrchoch a vytvára pevnejšie spojenie ako oceľ!
TVRDENIE:
Po aplikácii trvá stuhnutie 6 minút a vytvrdzovanie trvá 4 minúty až 6 hodín. Po vytvrdnutí je možné Kwik Weld navliekať, plniť, brúsiť, tvarovať a vŕtať. Zasychá do tmavosivej farby.
VŠESTRANNÉ A SPOĽAHLIVÉ:
Kwik Weld je vystužený oceľou, má pevnosť v ťahu 3127 PSI a odolá vysokým teplotám do 148 °C. Po úplnom vytvrdnutí je Kwik Weld vodotesný a odolný voči olejom, chemikáliám a kyselinám.
POVRCHOVÉ APLIKÁCIE:
Ideálne na použitie na: kov, plast a PVC , drevo, betón, keramika a dlaždice a sklolaminát.
Krok 1: Príprava povrchu
Vyčistite povrch od špiny, mastnoty, oleja, farby alebo voľných nečistôt. Na dosiahnutie najlepších výsledkov použite na čistenie povrchu saponát alebo odmasťovač, potom ho zdrsnite pilníkom alebo hrubým brúsnym papierom, aby ste zabezpečili najlepšiu opravu.
Krok 2: Zmiešajte
Vytlačte rovnaké množstvo množstvo oboch zložiek na jednorazový povrch a dôkladne premiešajte pomocou jednorazového prvku, aby sa časti spojili. Miešajte, kým zmes nezíska jednotnú sivú farbu.
Krok 3: Sušenie
- Nastavenie trvá 6 minút.
- Úplné vytvrdnutie nastane po 4-6 hodinách.
- Nepremiestňujte lepený predmet pred 2 hodinami a počkajte aspoň 4 hodín pred opätovným použitím predmetu
** Doba schnutia môže byť dlhšia pri teplotách vzduchu pod 5°C.
Stav | Nové |
Typ | Epoxid |
Účel | Keramika, Drevo, Gum, Kovy, Textílie, Plasty, Univerzálny |
Kapacita balenia | 284 ml |
Katalógové číslo výrobcu | KWIK WELD PRO |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac