ELIXÍR KRÁSY (Elixir de Beauté) Auriège
Kód tovaru: 15452194124
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 93301
- Druh: Iné
- Typ pleti: Dospelá
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Kapacita: 30 ml
- Balenie: Fľaštička s pipetou
- Vôňa: Kvetinová - pižmová
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
ELIXÍR KRÁSY
Obsahuje až 95 % zložiek prírodného pôvodu
S olejom z kamélie.
Tento úžasný olej je základom pre ďalšie látky a zároveň hydratuje a vyživuje vonkajšie vrstvy pokožky. Dokonalá kombinácia jemnosti kvetov, kaméliového oleja a komplexu zŕn a orechov (makadamový, borákový a arganový) - je to dokonalá receptúra na vyhladenie, zregenerovanú, žiarivú a jednoducho krajšiu pleť.
Ako používať:
Ráno a/alebo večer zohrejte 4 až 6 kvapiek v dlani, potom aplikujte na tvár a krk, vyhnite sa oblasti očí. .
Zvýraznite určité cieľové oblasti, ako napríklad oválne, nosoústne ryhy, kontúry pier a priestor medzi obočím.
Aktívne zložky
KAMÉLIOVÝ OLEJ– Camellia oleifera (hit medzi účinnými látkami)
Kamélie sú kvitnúce rastliny z čeľade čajovníkovej. Botanici sa nezhodujú na počte, ale v tejto čeľade je 100–250 druhov. Rafinovaný kaméliový olej získaný zo semien Camellia oleifera sa vyznačuje vysokým obsahom kyseliny olejovej (omega-9).
- Anti-dehydratačné a nutričné vlastnosti.
OLEJ Z MAKADAMIOVÝCH ORIEŠKOV
Bohatý na kyselinu olejovú (omega-9) a predovšetkým kyselinu palmitolejovú. S pribúdajúcim vekom sa obsah kyseliny palmitolejovej v ľudskom maze znižuje. Vďaka vysokej koncentrácii kyseliny palmitolejovej hrá makadamiový olej významnú úlohu pri ochrane bunkových membrán a lipidovej bariéry.
- Udržiavanie kožnej bariéry.
BORÁKOVÝ OLEJ
Bohatý na omega-6 mastné kyseliny. Táto výživná zložka zabraňuje tvorbe vonkajších vrstiev pokožky pred vysušovaním.
- Pokožka je elastická a žiarivá.
ARGÁNOVÝ OLEJ
Argánia je strom, ktorý rastie iba na juhu Maroka. Pripomína olivovník a vytvára malé žlté plody. Cenný olej získaný zo semien je mimoriadne bohatý na mastné kyseliny.
- Zabraňuje fyziologickému starnutiu pokožky
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 93301 |
Druh | Iné |
Typ pleti | Dospelá |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Kapacita | 30 ml |
Balenie | Fľaštička s pipetou |
Vôňa | Kvetinová - pižmová |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac