DOPRAVA ZADARMO
AntuOne oxidant 3% aktivátor farby 30ml
Kód tovaru: 15528941231
Množstevné zľavy
Pri kúpe 1 ks28,55 € / ks
Pri kúpe 2 ks24,55 € / ks
Pri kúpe 3 a viac ks23,21 € / ks
28,55 € s DPH
Skladom > 5 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: Antuonef-7
- Druh: Gél
- Farba: Iná farba
- Kapacita: 30 ml
- Vodotesný výrobok: Nie
- Typ postavy: 3%
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Farba AntuOne je zárukou bezchybných výsledkov a spokojných zákazníkov. Semi-permanentná farba vyvinutá s prihliadnutím na skúsenosti popredných majstrov farbenia obočia. Je ideálny pre profesionálne použitie a zaručuje bezchybné výsledky. Farba má príjemnú, mäkkú konzistenciu, ľahko sa mieša a nanáša, vďaka čomu je proces farbenia rýchly a pohodlný. Tajomstvo AntuOne spočíva v jeho jedinečnom zložení obohatenom o ošetrujúce zložky a aloe. Táto zložka zaisťuje úplnú hydratáciu, vďaka čomu je obočie jemné, lesklé a zdravé. AntuOne oxidant 3% aktivátor farby 30ml Spôsob použitia: Vytlačte malé množstvo farby a rovnaké množstvo AntuOne Oxidant 3% do plastovej alebo sklenenej nádoby v pomere 1:1 Zmes dôkladne premiešajte, kým nebude homogénna. Odporúča sa použiť 0,5 cm farby a rovnaké množstvo oxidantu. Produkty: henna, farba na obočie, lifting laminácie obočia a mihalníc - určené len na profesionálne použitie!
Stav | Nové |
Kód výrobcu | Antuonef-7 |
Druh | Gél |
Farba | Iná farba |
Kapacita | 30 ml |
Vodotesný výrobok | Nie |
Typ postavy | 3% |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Miloš Petranič
Super
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Ivan H
Všeobecná spokojnosť.
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Bogumila Woźniak
Dobre
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Bogumila Woźniak
Dobre
Jozef kotlarik
Veľmi
Zobraziť viac