DOPRAVA ZADARMO
Svetlá na vianočný stromček, solárne drôty, 100 LED, viacfarebné | 11393
Kód tovaru: 15708721205
Množstevné zľavy
Pri kúpe 1 ks39,53 € / ks
Pri kúpe 2 ks35,53 € / ks
Pri kúpe 3 a viac ks34,19 € / ks
39,53 € s DPH
Skladom > 5 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Farba lampy: Viacfarebná
- Značka: Iso Trade
- Napájanie: Solárne
- Aplikácia: Vnútri
- Počet svetiel: 51 - 100
- Dĺžka kábla: 12 m
- Kód výrobcu: 11393
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,13 kg
- Počet režimov svietenia: 8
- Počet svetiel (ks): 100
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- LED OSVETLENIE NA DRÔTI V 8 REŽIMOCH SVETLA - toto dekoratívne LED osvetlenie vytvára jedinečnú a jedinečnú ozdobu každého bytu, domu a dokonca aj záhrady. Svietidlá sú vyrobené z ohybného drôtu, ktorý sa dá ľubovoľne tvarovať. Okrem toho si môžete vybrať až z 8 rôznych sekvencií svietenia: konštantné, pomalé stmievanie, rozjasňovanie, vlnenie, blikanie, sekvencia, kombinácia, blesk.
- SOLAR NAPÁJANIE - solárne panel a nabíjateľná batéria poskytujú energiu priamo zo slnečnej energie. To umožňuje bezúdržbové používanie zariadenia. Osvetlenie sa automaticky zapne po zotmení. Svietidlá nevyžadujú dodatočný zdroj energie, toto riešenie je ekonomické.
- 100 MIKRO LED žiaroviek NA CEZ 10M STRÁNKE - vzhľadom na skutočnosť, že svietidlá sú LED, spotrebujú oveľa menej energie ako tradičné svetelné zdroje, pretože pri svietení nevyžarujú teplo. Vyznačujú sa tiež dlhou dobou prevádzky od 15 000 h až po 35 000 h Dekorácia má 100 LED diód na šnúre cez 10 m, ktoré rozžiaria aj ten najtmavší interiér a urobia ho útulným a atmosférickým. Teraz môžete bezpečne osvetliť svoj vianočný stromček, stromček vo vašej záhrade alebo dokonca váš dom. GO!
- VODEODOLNÉ - dekorácia má triedu vodeodolnosti IP44, čo znamená, že je chránená proti vniknutiu cudzích predmetov s priemerom nad 1 mm a proti striekajúcej vode zo všetkých strán. Dokonale sa hodí do bytu aj na záhradu, osvetlí vchodové dvere alebo záhradu.
- typ osvetlenia; LED;
- farba svetla: viacfarebná;
- farba kabeláže: priehľadná;
- počet diód: 100;
- trieda vodotesnosti: IP44
- napájanie: solárne;
- príkon: 0,7W;
- napätie: 1,2V;
- celková dĺžka: 12 m;
- dĺžka LED reťazca: 10 m;
- hmotnosť: 0,11 kg;
- hmotnosť v balení: 0,13 kg
Stav | Nové |
Farba lampy | Viacfarebná |
Značka | Iso Trade |
Napájanie | Solárne |
Aplikácia | Vnútri |
Počet svetiel | 51 - 100 |
Dĺžka kábla | 12 m |
Kód výrobcu | 11393 |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,13 kg |
Počet režimov svietenia | 8 |
Počet svetiel (ks) | 100 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Bogumila Woźniak
Dobre
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Jozef kotlarik
Veľmi
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Bogumila Woźniak
Dobre
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Jozef kotlarik
Veľmi
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Zobraziť viac