NÁPOJOVÁ JAR VEĽKÁ JAR SKLENENÝ DISTRIBÚTOR S KOHÚTIKOM S KOHÚTIKOM A STOJANOM 4,2L
Kód tovaru: 15830661906
- Stav: Nové
- Značka: Vilde
- Druh: Džbán
- Kapacita: 3,8 l
- Farba: Odtiene žltej a zlatej, Transparentná
- Materiál spracovania: Sklo
- Kód výrobcu: 5904316470944
- Hmotnosť produktu s obalom: 1,73 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Súprava pozostávajúca z dózy s kohútikom a stojana na dózu. Ideálne na podávanie vody, limonády, džúsu, ľadového čaju, ochutenej vody, ale aj punču. Vďaka kohútiku jednoducho pôsobivým spôsobom naservírujete obľúbené nápoje. Dóza so stojanom využijeme ako v záhrade, tak aj pri rodinných stretnutiach. Vďaka uzavretému vrchnáku sa nám do nápoja nedostane žiadny hmyz. Je vyrobený zo zdravotne nezávadných a potravinovo neutrálnych materiálov. Nevhodné na horúce nápoje. Pozor! Balenie obsahuje nesprávne informácie o kapacite, skutočná kapacita je v súlade s vyššie uvedeným popisom. Originálny produkt Vilde. Vyrobené v súlade s európskymi normami.
Vlastnosti:
- IDEÁLNE PRE NÁPOJE - Nápojový automat s kohútikom s objemom 4,2 litra a stojanom. Dóza má rozmery: 19 x 15 x 25 cm. Stojan má rozmery: 17,5 x 20 x 34 cm. Celkový rozmer setu, teda stojana s dózou a na nej umiestneným kohútikom, je 23 x 20 x 34 cm. Ideálne na podávanie limonády v horúcich dňoch, punču alebo džúsu počas párty.
- PEVNÁ PRÁCA - Dóza vyrobená z najkvalitnejšieho hrubého skla. Má reliéfne ozdoby a nápisy, ktoré pôsobia efektne. Stojan je vyrobený z najkvalitnejšieho kovu z ružového zlata, má drevené rukoväte a kohútik je vyrobený z plastu zlatej farby.
- SKRUTKOVACIE viečko - Dóza má kovová čiapka vo farbe ružového zlata. Vďaka krytu sa nemusíte báť, že vám dovnútra spadne osa, včela alebo iný hmyz. Stojan stojí stabilne na štyroch nožičkách.
- POHODLNÉ NALIANIE - Stojan umožňuje získať vhodnú výšku, ktorá zabezpečí pohodlné používanie dózy. Dóza má kohútik s tesnením pre ľahké nalievanie nápoja.
- UNIVERZÁLNY - Dóza s kohútikom a stojanom je ako stvorená na teplé dni. Vhodné na nápoje s kúskami ovocia alebo ľadu. Dóza využijeme na stretnutia v záhrade, ale aj na oslavy u nás doma. V reštaurácii alebo bare vám umožní správne vystaviť čaj, ľadový čaj alebo ochutenú limonádu
Špecifikácia:
- Materiál: sklo
- Dĺžka: 23 cm
- Šírka: 20 cm
- Výška: 34 cm
- Kapacita: 4,2 l
- Hmotnosť (g): 1529
Kód: AGD-OR0944
Stav | Nové |
Značka | Vilde |
Druh | Džbán |
Kapacita | 3,8 l |
Farba | Odtiene žltej a zlatej, Transparentná |
Materiál spracovania | Sklo |
Kód výrobcu | 5904316470944 |
Hmotnosť produktu s obalom | 1,73 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac