ANAERÓBNE LEPIDLO RC-43 NA Skrutkovacie ZÁVITY 50ML CX-80
Kód tovaru: 15904721113
- Stav: Nové
- Typ: Anaeróbne
- Účel: Kovy
- Kapacita balenia: 50 ml
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,1 kg
- Katalógové číslo výrobcu: 088
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Anaeróbne lepidlo na zabezpečenie kovových závitových spojov so strednou pevnosťou priľnavosti.
Stvrdne pri kontakte s kovovými povrchmi bez prístupu vzduchu
Aplikácia:
- uzamykacieskrutkya matice
- tesnenie
- zaisteniezávitov proti vyskrutkovaniu pri vibráciách
- odporúča sa najmä pre malé závity (priemer závitu väčší až M36)
Vlastnosti:
- ochranaproti korózii
- odolnosť proti vibráciám
- zabránenie úniku zo závitov
- zvýšená tlaková sila a sklz, čo uľahčuje inštaláciu
- odolnosť voči olejovi
- počiatočnému nastaveniu až do 15 minút
- plná sila po 24 hodinách
- odolnosť voči teplotám od -55 °C do +150 °C
- demontáž pomocou ručného náradia
CX80 Poľsko, popredný výrobca multifunkčných prípravkov, najsilnejší lepený spoj na svete "AUTO WELD - STUDENÉ ZVÁRANIE" a špecializované mazivá existujú od roku 1991 (predtým ako GLOBIX).
Mnoho rokov spolupráca s firmami: DuPont - Švajčiarsko, Total - Francúzsko, Ardgah - Nemecko pomohla vytvoriť ponuku inovatívnych produktov určených pre najnáročnejších zákazníkov ako : MercedesBenzServis, ToyotaVýrobaalebo Procter & Gamble.
Unikátny rad produktov, ktoré neobsahujú aromatické zlúčeniny a sú šetrné k životnému prostrediu. Používajú sa v priemysle: stavebníctvo, baníctvo, cestná, námorná, železničná a letecká doprava, ako aj na spotrebiteľskom trhu FMCG.
Stav | Nové |
Typ | Anaeróbne |
Účel | Kovy |
Kapacita balenia | 50 ml |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,1 kg |
Katalógové číslo výrobcu | 088 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac