MCDODO USB C AUX ADAPTÉROVÝ KÁBEL MINI JACK 3.5 NA SAMSUNG DAC 1M
Kód tovaru: 15970309295
- Stav: Nové
- Značka: Mcdodo
- Dĺžka kábla: 1,2 m
- Konektory: Minijack (3,5 mm) - USB typu C
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,1 kg
- EAN (GTIN): 6921002608206
- Kód výrobcu: CA-0820
- Model: CA-0820
- Bezpečnostné informácie: CE, OEEZ
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Pripojte svoj smartfón k akémukoľvek zvukovému zariadeniu. Od reproduktorov, cez autorádio, až po tie najvýkonnejšie zosilňovače. Vstavaný ultra moderný čip DAC od spoločnosti Mcdodo navyše zlepšuje kvalitu zvuku a mení ho na prúd nekonečného potešenia
Nový kábel Mcdodo Castle Series USB-C na 3,5 mm jack s DAC
Umožní vám pripojiť akékoľvek hudobné príslušenstvo.
Najlepšia voľba do auta!
s DAC chcem počúvaťVďaka použitiu čipu DAC najnovšej generácie, zvuk po konverzii na analógový signál zostáva v najvyššej kvalite. A vy sa ponoríte do sveta svojej obľúbenej hudby.
Plná podpora 24Bit/96kHz HD audio formátu
Beethoven by počúval ;)
Kvalita na prvý pohľadKábel je vyrobený z lešteného hliníka najvyššej kvality, vďaka čomu bude vyzerať skvele s vaším smartfónom. Kábel vystužený silným opletením a pevné spojenie medzi káblom a zástrčkou vás zapáli.
KompatibilitaAdaptér je kompatibilný so všetkými telefónmi, tabletmi a notebookmi s portom USB-C.
NAJDÔLEŽITEJŠIE VLASTNOSTI:- Originálny produkt Mcdodo
- Najvyššia kvalita zvuku
- Vstavaný originálny čip DAC Mcdodo
- Moderný dizajn
- Vystužený kábel
- Hliníkový povrchperfektný odvod tepla
- Dĺžka kábla 120 cm
- Štandardné Plug & Play – zapojte a funguje to
- Kompaktný dizajn
Žiadna podpora mikrofónov ani telefónnych hovorov
OBSAH SADA:- 1 x kábel USB-C na 3,5 mm jack konektor Mcdodo Castle Series
- 1 x balenie Mcdodo
1. Mcdodo čo je to za značku?
Od roku 2013 napĺňame našu víziu a meníme ju na dokonalé a najštýlovejšie príslušenstvo pre telefóny a elektronické zariadenia :) Neustále predstavujeme nové inovatívne produkty na zlepšenie kvality života našich používateľov a poskytujeme im nádych štýlu. V súčasnosti ponúkame viac ako 1000 produktov a dôveruje im široká škála používateľov. Naše produkty vytvára tím mladých a talentovaných ľudí, ktorí dokonale rozumejú potrebám zákazníkov a každý deň plnia ich očakávania.
2. Hodí sa kábel k môjmu zariadeniu
Kábel je vhodný pre každé zariadenie so štandardom USB-C, je to štandardný vstup vo väčšine modelov telefónov.
3 . Ako dlho vydrží kábel? Nezlomí sa po mesiaci?
Kábel by mal pri štandardnom používaní fungovať niekoľko rokov. Ak sa nevyskytnú žiadne mechanické poškodenia, zabezpečujeme efektívnu prevádzku po dobu 24 mesiacov. t.j. bezplatné nahradenie pracovnou kópiou.
4. Prečo produkt stojí tak veľa?
Všetky naše produkty sú navrhnuté s ohľadom na dlhodobé používanie. Používame len tie najlepšie dostupné komponenty a materiály, ktoré zaručujú, že výrobok po niekoľkých mesiacoch používania neskončí na skládke elektronického odpadu. Kúpou našich produktov ušetríte peniaze a môžete si byť istí, že vás vaše vybavenie nikdy nesklame.
Stav | Nové |
Značka | Mcdodo |
Dĺžka kábla | 1,2 m |
Konektory | Minijack (3,5 mm) - USB typu C |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,1 kg |
EAN (GTIN) | 6921002608206 |
Kód výrobcu | CA-0820 |
Model | CA-0820 |
Bezpečnostné informácie | CE, OEEZ |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac