AKCIA -29%
Farbivo pre polymérnu omietku 10 ml Creonit Concentrate pult Pigment 006
Kód tovaru: 17210841421
Množstevné zľavy
Pri kúpe 1 ks19,60 € / ks
Pri kúpe 2 ks15,60 € / ks
Pri kúpe 3 a viac ks14,26 € / ks
27,60 €
19,60 € s DPH
Skladom > 5 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 209718
- Druh: Iné
- Použite: Univerzálny
- Farba: Ružová
- Váha: 10 g
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
✅ pigment Creonit Polymer Polymer 006 006 - 10 ml Creonit Pigment je séria vysoko dokonalých produktov určených pre pre sfarbenie polymérnej sadry Creonit.> Vďaka tekutej forme založenej na akrylovom s vysokým stupňom pigmentácie zaisťuje trvanlivosť , ale aj chemická, tepelná stabilita a odolnosť proti UV žiareniu . B> Liquid Consenction umožňuje ľahkú dispenzáciu, je veľmi dobre rozšírená, aby sa získala homogénna farebná hmota. Máme neobmedzené možnosti získania ďalších farieb, ktoré nie sú v súčasnosti v kolekcii. Farby sa skladajú z mnohých základných pigmentov, ktoré sa prirodzene pred použitím triedia. /li> Odporúčané dávkovanie nie väčšie ako 1 odporúčané %, čo znamená, že pri 100 g pripravenej hmotnosti polyméru Creonit dávame viac 1 g farbiva, ak je potrebné získať ľahšiu farbu, znižujeme dávkovanie. Fľaša 10 ml je v podstate dostatočne na to, aby sa zafarbili až 5 kg polymérnej omietky, fľaša 30 ml, v podstate na to, aby sa po meraní farbiva zafarbila 15 kg polymérnej omietky. Dôkladne a opatrne s polymérnou sadromou na získanie rovnomernej farebnej hmoty sa môže miešať ručne s špachtľou alebo mechanicky pomocou miešania, napr. Demontážny čas, t. Odporúča sa, aby zakaždým po odstránení zo silikónovej formy odliatku by sa forma okamžite premyla v teplej vode pomocou detergentu (napr. tekutina na umývanie riadu). Môže sa úspešne aplikovať na povrch odliatkov vyrobených z polymérnej sadry. Nespevnené materiály by sa mali držať ďalej pred jedlom a deťmi. Aby ste chránili pred striekaním, noste ochranné oblečenie, rukavice a okuliare. Miestnosť, v ktorej dochádza k spracovaniu, by mala mať efektívne vetranie. Po každej operácii by sa vaše ruky mali dôkladne umyť v teplej vode a po umývaní sa uschli pomocou jednorazového papierového utierky. Uložte pri +5c ° +30c °. To vás však nezverejňuje z povinnosti skontrolovať naše produkty sami, aby ste ich súlad s predpokladaným cieľom a technológiou. Používanie, používanie a spracovanie výrobkov už presahuje možnosti našej kontroly a zodpovednosti za ňu iba znáša štát. Zohľadňujú sa existujúce patentové práva tretích strán. Zaručujeme vynikajúcu kvalitu našich výrobkov v súlade s našimi všeobecnými predajnými podmienkami. Kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 209718 |
Druh | Iné |
Použite | Univerzálny |
Farba | Ružová |
Váha | 10 g |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Bogumila Woźniak
Dobre
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Jozef kotlarik
Veľmi
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Miloš Petranič
Super
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Jozef kotlarik
Veľmi
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Bogumila Woźniak
Dobre
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Zobraziť viac