VENTILÁTORY SILENTA 100 VENTILÁTOR ČASOVAČ SNÍMAČA VLHKOSTI GULIČKOVÉ LOŽISKÁ TICHÉ
Kód tovaru: 7225447526
- Stav: Nové
- Značka: Vents
- Druh: Kúpeľňa
- Priemer: 100 mm
- Hmotnosť produktu s obalom: 1 kg
- Kód výrobcu: 100SILENTA-STIHL
- Stav balenia: Originál
- Rozsah tried energetickej účinnosti: A - G
- Výkon: 78 m3/h
- Výkon motora: 7,0 W
- Objem: 26 dB(A)/3m
- Funkcie: Senzor vlhkosti (hygrostat) a vypnutý časovač (časovač)
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
časový spínač (časový spínač) a snímač vlhkosti (hygrostat)
HLAVNÉ VLASTNOSTI:
- PRIMER POTRUBIA - 100 mm
- VYSOKÁ ÚČINNOSŤ - MAXIMÁLNE 78 m3/h
- MOTOR ÚSPORY ENERGIE - LEN 7,0 W
- HLUK – LEN 26 dB(A) / 3 m
- GUĽOVÉ LOŽISKÁŠTANDARDNÉ
- VEĽMI TENKÝ PREDNÝ PANEL - LEN 8 mm
- HYGROSTAT - SNÍMAČ VLHKOSTI - 60 ÷ 90 %
- ČASOVAČ – ČASOVAČ – 2 ÷ 30 min.
- VRÁTANE SIETE PROTI HMYZU
- MOŽNOSŤ INŠTALÁCIE SPÄTNÉHO VENTILU ZABRAŇUJÚCEHO VRÁTENIE VZDUCHU (vo forme klapiek z hrubej PVC fólie) - VENTIL K DISPOZÍCII NA NAŠICH ĎALŠÍCH AUKCIÁCH
- ZNÁMÝ VÝROBCA - VENTÚRY
- AERODYNAMICKÉ ROTOROVÉ LISTY (VRTULE)
Ak hľadáte moderné a zároveň optimálne účinnýventilátor, produkt z novej sérieSILENTAS od VENTS (popredného výrobcu ventilátorov na európsky trh) určite splní vaše očakávania. Ventilátory z tejto série vďaka spoľahlivému motoru s tepelnou ochranou sériovo kombinovanej s guľôčkovými ložiskami zaistia optimálne vetranie v miestnosti, pričom nevytvárajú nadmerný a obťažujúci hluk (ako väčšina konkurenčných produktov). Navyše veľmi moderný a prepracovaný vzhľad ventilátora určite uspokojí náročný vkus mnohých užívateľov (predný panel vyrobený z kvalitného UV odolného ABS). Ventilátory z tejto série sa navyše vyznačujúveľmi tenkým predným panelom, ktorý príliš nevyčnieva z povrchu steny.
POPIS
Moderný odťahový ventilátor so štýlovým dizajnom určený na použitie v sprchovacích kútoch, kúpeľniach, kuchyniach a iných obytných priestoroch. Maximálna účinnosť v kombinácii s nízkou hlučnosťou zaisťuje ideálnu mikroklímu. Montáž na vetracie šachty alebo pripojenie na kruhové vetracie potrubie.
VÝHODY
Skriňa a obežné koleso vyrobené z kvalitného a odolného plastu odolného voči UV žiareniu. Špeciálne navrhnutý aerodynamický profil zaisťuje vysokú účinnosť vzduchu a nízku hladinu hluku. Charakteristickým znakom ventilátorov z tejto série je malá hrúbka predného panelu. Ventilátor môže byť vybavený špeciálne navrhnutým spätným ventilom na zamedzenie spätného ťahu a tepelných strát z miestnosti - spätný ventil je možné zakúpiť v našich ďalších aukciách. Vysoký stupeň krytia IP 34 poskytuje ideálne riešenie pre vetranie kúpeľne. Ventilátor je vybavený aj sieťkou, ktorá chráni pred hmyzom.
VÝHODY MOTORA
Veľmi nízka spotreba energie vďaka modernému, vysoko účinnému motoru. Bezúdržbové guľôčkové ložiská, ktoré nevyžadujú mazanie, poskytujú viac ako 40 000 hodín nepretržitej prevádzky. Motor je vybavený tepelnou ochranou proti prehriatiu.
AUTOMATIKA
Vďaka použitiu snímača vlhkosti (hygrostat) a časovač (časovač), ventilátor sa automaticky zapne, ak úroveň vlhkosti v miestnosti prekročí prahovú hodnotu senzora 60-90 % vlhkosť a bude fungovať automaticky, kým úroveň vlhkosti neklesne na štandardnú úroveň - predtým nastavenú na príslušnom potenciometri), potom sa ventilátor prepne do režimu časovača a bude pokračovať v prevádzke po dobu nastavenú na časovači.
Vďaka funkcii časovač (časový spínač ) môže ventilátor pracovať v časovom rozsahu od približne 2 do približne 30 minút b> po vypnutí ventilátora vypínačom (napr. z inštalácie osvetlenia).
Na využitie všetkých funkcií ventilátora je potrebný trojžilový elektrický kábel (od vypínača po ventilátor). Ventilátor je možné pripojiť dvoma vodičmi (svorka L a N), ale v tomto prípade bude ventilátor pracovať automaticky v závislosti od úrovne vlhkosti vzduchu v miestnosti.
TECHNICKÉ ÚDAJE
TECHNICKÉ ÚDAJE
b>- Menovité napájacie napätie – 230 V
- Menovitá frekvencia – 50 Hz
- Výkon – 7,0 W
- Prítok vzduchu – 78 m3/h
- Akustický tlak – 26 dB(A )/3m
- Prúdová spotreba – 0,035 A
- Max. prevádzková teplota - 45 °C
- Stupeň ochrany -IP34
- Hmotnosť - 0,52 kg
ROZMERY [mm]
- ØD - 100
- B - 150
- H - 120(rozostup montážnych otvorov)
- L - 108
- L1 - 8
SCHÉMA ELEKTRICKÉHO ZAPOJENIA
Ak chcete pripojiť ventilátor, inttrovodičová elektroinštaláciavedúca od vypínača po ventilátor.
- L - Napätie (trvalo pripojené)
- N – Neutrál (nula)
- LT – Napätie (prerušené prepínačom)
- S – Prepínač
Správne nastavenie ventilátora so snímačom vlhkosti:
Pri prvom pripojení vykonajte nastavenie, ako je popísané nižšie:
- potenciometer nastavte z času na minimum a potenciometer vlhkosti na maximum (potenciometre by ste mali otáčať veľmi jemne, až kým nepocítite mierny odpor, pretože otáčaním potenciometra môžete ľahko poškodiť vlastná os). Potom pripojte svorky L - fáza a N - nula. Po privedení napätia na toto pripojenie by sa mal ventilátor zapnúť na niekoľko sekúnd alebo niekoľko sekúnd a potom by sa mal sám vypnúť. Potom ešte pod napätím jemne otáčame potenciometer vlhkosti pomaly doľava (proti smeru hodinových ručičiek), až kým sa nezapne ventilátor, vtedy ho jemne otočíme späť doprava. Teraz máme tzv minimálny prevádzkový prah snímača vlhkosti. Celú úpravu samozrejme vykonávame v miestnosti, kde má byť ventilátor inštalovaný.
Ak máme trojvodičovú inštaláciu vedenú od vypínača (napr. vypínač svetiel alebo samostatne určený) po ventilátor, môžeme pripojiť tretí vodič na svorku LT (pomocou napr. žltozeleného vodiča ako fázy prerušenej spínačom príslušným zapojením na vstupe spínača). Toto prepojenie nám umožňuje okrem funkcie automatického hygrostatu použiť aj funkciu časovača vo ventilátore a zapnúť ventilátor.
PRÍKLAD INŠTALÁCIE
SPÄTNÝ VENTIL
Možnosť inštalácie spätného ventilu Vents KO 100 proti spätnému prúdeniu vzduchu (vo forme klapiek z hrubej PVC fólie) - VENTIL DOSTUPNÝ V NAŠICH ĎALŠÍCH AUKCIACH - NIE JE KOMPLETNE S VENTILÁTOROM PREDÁVANÝ V TEJTO PONUKE!!!
Stav | Nové |
Značka | Vents |
Druh | Kúpeľňa |
Priemer | 100 mm |
Hmotnosť produktu s obalom | 1 kg |
Kód výrobcu | 100SILENTA-STIHL |
Stav balenia | Originál |
Rozsah tried energetickej účinnosti | A - G |
Výkon | 78 m3/h |
Výkon motora | 7,0 W |
Objem | 26 dB(A)/3m |
Funkcie | Senzor vlhkosti (hygrostat) a vypnutý časovač (časovač) |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac