Vykrajovačka ANCHOR 5,8 cm - kotvy kotiev
Kód tovaru: 8507999879
- Stav: Nové
- Značka: EkoForemki
- Druh: Forma na sušienky
- Vyrobené z materiálu: Kov
- Výška produktu: 2 cm
- Šírka produktu: 5 cm
- Kód výrobcu: 2049
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
ÚDAJE O PRODUKTE:
- TYP: REZAČ
- KATEGÓRIA: MORSKÉ PRÍBEHY
- MATERIÁL: NEREZOVÁ OCEL
- VÝŠKA: 5,8 cm
- ŠÍRKA: 5,0 cm
- VÝŠKA TANIERE: 2,0 cm
- SPOJOVANIE TANIER: TESENÉ
- VEĽKOSŤ: MALÁ FORMA (3-6 cm)
POUŽITIE FORMY:
- REZANIE - rovnomerným pritláčaním formy na cesto získame presné a efektné tvary;
- ČISTENIE - formu sa odporúča umývať ručne prostriedkom na umývanie riadu; - výrobok nie je vhodný do umývačky riadu;
- ÚDRŽBA- po umytí treba krájač vysušiť; - ak výrobok nebudete dlhší čas používať, zľahka namažte;
- BEZPEČNOSŤ - neprikladajte ostrú hranu formy na prsty alebo iné časti tela.
VLASTNOSTI FORMY:
- VYSOKO KVALITNÁ OCEL – zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť našich foriem;
- KOMFORT PRÁCE - vďaka ostrej pracovnej hrane sa dierovanie stáva veľmi presným a ľahkým;
- BEZPEČNÉ RUKY - horný okraj dosky má bol ohnutý pre vašu bezpečnosť.
Na našich ďalších aukciách nájdete rôzne tvary vykrajovačiek v pirátskej a námornej tematike. Naraziť môžete napríklad na piráta a jeho doplnky, teda čln, šabľu a krígeľ piva, palmu, maják a morského koníka, ale aj morskú pannu či žraloka. Prajeme vám úspešné pečenie a bláznivé nápady na využitie a využitie našich výrobkov!
Účel a využitie vykrajovačky:
- vykrajovanie krehkých sušienok alebo perníkov;
Účel a využitie vykrajovača li>
- vykrajovanie tvarov zo slaného alebo porcelánového cesta;
- zdobenie tort, zákuskov a zákuskov cukrárskymi hmotami;
- zdobenie sendvičov alebo predjedál syrom;
- vykrajovanie tvarov z ovocia a varenej zeleniny;
- odlievanie tvarov zo sadry alebo vosku;
- vykrajovanie hlinených prvkov na výrobu keramických ozdôb alebo magnetov;
- obľúbená pracovná pomôcka keramikárov, cukrárov a nadšencov domáceho sladkého
Pomocou razníc môžete vyrobiť nádherné ozdoby z modelovacej hmoty, mydla, vosku a keramickej hliny. Prajeme vám úspešné pečenie a bláznivé nápady na aplikáciu a využitie našich produktov. Prekvapte každého zaujímavým dizajnom koláčikov alebo ozdobami na tortu s neobvyklými tvarmi. Nechajte sa inšpirovať bohatým dizajnom našich produktov pri vytváraní nádherných a sladkých perníkových príbehov.
Výhody kovovej formy v tvare kotvy
Jej hlavnými výhodami sú všestrannosť a jednoduché použitie. Dokonalé tvarové rezanie zaručuje ostrohranný pracovný profil. Pri vykrajovaní koláčikov poskytuje komfort práce spojený s presnosťou vykrajovaných vzorov. Vyznačuje sa tiež vynikajúcou kvalitou a odolnosťou materiálu. Tvar formy bol vyvinutý s veľkým dôrazom na detail, vďaka čomu budú koláčiky ešte výraznejšie. Ak by ste však chceli svoje pečivo ozdobiť, môžete využiť svoju kreativitu a dozdobiť ho do detailov.
Praktické tipy
S ním môžete ozdobiť torty, torty a zákusky v jedinečným a nápaditým spôsobom. Vykrajovanie formičkou a modelovanie rôznych druhov cukrových hmôt vám pomôže vytvoriť jedinečné diela vo vašej kuchyni. Tvary vyrezané z plátkov ovocia alebo varenej zeleniny budú dokonalou ozdobou šalátov alebo želé a tvary zo syra ozdobia podnosy na stoloch alebo ozdobia chlebíčky. S rôznymi tvarmi vykrajovačov, ktoré máte k dispozícii, môžete ľahko vyplniť voľný čas svojho dieťaťa a povzbudiť náročného jedlíka, aby jedol ovocie alebo zeleninu.
Vážený zákazník!
Naša ponuka obsahuje viac ako 1000 rôzne tvary vykrajovačiek a foriem na pečenie. Ponúkame tiež cukrárske doplnky, profesionálne cukrárske návleky z pogumovanej bavlny a ozdobné hroty. Rozmanitosť produktov inšpiruje ich kreatívne využitie. Nechajte teda vášňou vytvorené kuchynské pečivo obohatiť o nové vzory a príchute. Ďakujeme, že ste si vybrali produkty z našej ponuky a prajeme veľa šťastia pri vytváraní lákavých zákuskov a elegantných tort. Srdečne vás pozývame na návštevu našej predajne EkoForemki.
Stav | Nové |
Značka | EkoForemki |
Druh | Forma na sušienky |
Vyrobené z materiálu | Kov |
Výška produktu | 2 cm |
Šírka produktu | 5 cm |
Kód výrobcu | 2049 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac