LEGO 41251 Trollovia - Makov dom ovocia
Kód tovaru: 9093365089
- Stav: Nové
- Vek dieťaťa: 4 roky +
- Hrdina / rozprávka: Trollovia
- Pohlavie: Dievčatá
- Nastaviť názov: Ovocný dom maku
- Počet položiek: 103
- Číslo výrobku: 41251
- Certifikáty a schválenia: CE
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
LEGO SET
SÉRIA -Trollovia
Poppy's Fruit House
KATALÓGOVÉ ČÍSLO - 41251
počet prvkov - 103
vek 4+
- PONÚKANÉ BLOKY SÚ SKLADOM.
- SET LEGO BLOCKS JE NOVÝ A ORIGINÁLNY.
Prehliadka sveta LEGO® Trolls Poppy Pod poteší každého fanúšika filmu Poppy a trolovia. Malí fanúšikovia sa pridajú k Poppy na začiatku jej cesty a je tu veľa čo objavovať! Môžu pomôcť Poppy sprchovať sa, upravovať jej vlasy a hľadať mapu pokladu. Zábava na cestách - Dom trollov s minifigúrkou Poppy Poppy's Pod je perfektným darčekom pre deti, ktoré majú rady vreckové hračky - dá sa kompaktne zložiť, takže ho malé deti môžu mať vždy so sebou. Zberateľské hračky pre fanúšikov filmov o troloch.
- Uveďte mladých fanúšikov trollov do sveta hudby a dobrodružstva. LEGO® Trolls World Tour 41251 Poppy's Pod je zábavné pretvárať scény z filmu. Roztomilá kapsula sa dá tiež zavrieť a vziať so sebou na cesty.
- Sada kapsúl Poppy je nabitá detailmi a doplnkami, takže drobci môžu popustiť uzdu svojej fantázii a venujú vymýšľaniu nových dobrodružstiev. Hrajte sa s jej vlasmi alebo sa hojdajte na plstenom kvete – v tomto svete nie je koniec zábavy.
- Poppy's Pod je možné kombinovať aj s LEGO® Trolls World Tour 41255 Pop Village Párty umiestnením na vrchol veľkého stromu.
- Uzavretá kapsula je približne 11 cm vysoká, 9 cm široká a 9 cm hlboká.
- Táto súprava Troll Movie Poppy nevyžaduje batérie. To je skvelá správa, pretože každý vie, že trolovia získavajú energiu z objatí, dúhy a koláčikov!
- Jednoduché stavanie! Vďaka digitálnemu návodu PLUS môžu aj malí stavitelia pocítiť veľké zadosťučinenie z toho, že si túto stavebnicu poskladajú svojpomocne. Tieto pokyny sú k dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life a z každého batoľaťa sa okamžite stane profesionálneho staviteľa.
Stav | Nové |
Vek dieťaťa | 4 roky + |
Hrdina / rozprávka | Trollovia |
Pohlavie | Dievčatá |
Nastaviť názov | Ovocný dom maku |
Počet položiek | 103 |
Číslo výrobku | 41251 |
Certifikáty a schválenia | CE |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac