Čistiaca kvapalina Electrum jantárovo striebro 300 ml
Kód tovaru: 9252414430
- Stav: Nové
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,3 kg
- Kód výrobcu: ELEKTRUM 300
- Model: ELEKTRUM 300
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
EMULZIA NA ČISTENIE STRIEBRA S JANTAROM
Receptúra emulzie Electrum bola vyvinutá predovšetkým na veľmi šetrné čistenie jantáru jeho leštením a na čistenie striebra. Dokonale čistí a leští aj iné drahé a farebné kovy ako zlato, meď, mosadz, chróm, nikel, hliník, nerez.
Emulzia nijako nepoškodzuje jantár, ale jemne vyrovná akékoľvek škrabance a rozžiari minerálny povrch.
Je to alternatíva k Cuprum a Palladium, ktoré sú alkalické. Elektrická emulzia má však kyslú reakciu.
Spôsob čistenia: emulziu naneste na suchú handričku a produkt utrite a po zaschnutí vyleštite mäkkou suchou handričkou. Odporúča sa, ale nie je to nevyhnutné, opláchnuť predmet pod tečúcou vodou a znovu vyleštiť.
Jediným obmedzením pri používaní môže byť situácia, keď bude ťažké vymyť zvyšky emulzie z rôznych typy zápichov.
Kapacita : 300 ml
Vážený zákazník, nezabúdajte, že výberom produktov domáceho pôvodu podporujete firmy a podnikateľov, ktorí vybudovať Poľsko kapitál.
| Stav | Nové |
| Hmotnosť produktu s obalom | 0,3 kg |
| Kód výrobcu | ELEKTRUM 300 |
| Model | ELEKTRUM 300 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).


