AKCIA -18%
DOPRAVA ZADARMO
VIALLI 6 TERMÁLNYCH ŠÁLIKOV AMO 300 KÁVA ČAJ
Kód tovaru: 9291083023
104,21 €
85,45 € s DPH
Skladom < 6 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Typ postavy: AMO SET POHÁROV NA KÁVU CAPPUCCINO
- Značka: Vialli Design
- Druh: Poháre na kávu a čaj
- Kapacita: 300 ml
- Farba: Transparentná
- Materiál spracovania: Sklo
- Počet kusov v súprave: 6 ks
- Ďalšie informácie: S dvojitou stenou
- Kód výrobcu: SADA DVOJHRNKOV A POHÁRKOV 300 ML
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
MODERNÉ FUNKČNÉ DVOJNÁSTENNÉ ŠÁLKY S OBJEM 300 ML
SÚPRAVA 6 AMO TERMOSKIEL VIALI DESIGN
- Značka: Vialli Design
- Model : Amo
- Katalógové číslo: 3086 x 6
- Kapacita: 300 ml
- Výška: 10 cm
- Priemer 8 cm
- Použitie : káva, čaj
- Poháre sú ručne vyrobené z kvalitného borosilikátu skla, vďaka tomu sú odolnejšie voči zakaleniu, dlho si zachovávajú priehľadnosť
- Dvojité steny udržia správnu teplotu nápoja oveľa dlhšie ako bežné poháre a poháre , pričom chráni pred popáleninami. Pohár môžeme bez obáv držať v ruke aj pri pití horúceho čaju či kávy.
- Poháre majú ergonomický tvar, ktorý zabraňuje vykĺznutiu z ruky.
- Je to perfektný darček
- Najnovší návrh od Vialli Design je skvelý nápad na zaujímavý darček. Stane sa ozdobou každého stola ako ideálna forma na zaujímavé podávanie teplých aj studených nápojov, šalátov či dezertov.
Stav | Nové |
Typ postavy | AMO SET POHÁROV NA KÁVU CAPPUCCINO |
Značka | Vialli Design |
Druh | Poháre na kávu a čaj |
Kapacita | 300 ml |
Farba | Transparentná |
Materiál spracovania | Sklo |
Počet kusov v súprave | 6 ks |
Ďalšie informácie | S dvojitou stenou |
Kód výrobcu | SADA DVOJHRNKOV A POHÁRKOV 300 ML |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Jozef kotlarik
Veľmi
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Bogumila Woźniak
Dobre
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Jozef kotlarik
Veľmi
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Zobraziť viac