Menzerna Leštiaca pasta na farbu HCC 400 One Step Correction Scratch Correction 250 ml
Kód tovaru: 9468689865
- Stav: Nové
- Výrobca: Menzerna
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,3 kg
- Druh: Leštenie laku
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Vitajte v jedinej autorizovanej predajni Menzerna v Poľsku. Spoznajte širokú škálu profesionálnych nemeckých leštiacich pást.
Objednaním u nás máte:
☑️ 100% originálne produkty
☑️ rýchle vybavenie objednávky
☑️ zubná pasta z najnovšej dodávky s dlhým dátumom spotreby
☑️ recenzia celého sortimentu nemeckého výrobcu
Už viac nečakajte a využite výhody našej širokej ponuky leštiacich pást Menzerna!
Leštiace pasty Menzerna Heavy Cut Compound 400Jeden z najuznávanejších jednokrokových leštiacich produktov v world: okamžite odstraňuje škrabance a dodáva laku hlboký lesk.
Menzerna HCC 400 je inovatívna leštiacia pasta, ktorá vždy zanechá oslnivý dojem. Vďaka technológii brusiva, ktoré sa počas prevádzky rozpadá, plní tri úlohy: odstraňuje hlboké škrabance, leští povrch a dokončuje ho do vysokého lesku. Pravdepodobne najlepšia pasta v tejto kategórii na trhu.
Do každej pasty pridávame bezplatné mikrovlákno.
Vďaka technológii brusiva, ktoré sa rozbíja počas prevádzky plní tri kľúčové úlohy: odstraňuje hlboké škrabance, leští povrch a dosahuje pôsobivý lesk. Okrem toho MENZERNA HCC 400 je bezprašný a bez silikónu, vďaka čomu je bezpečný pre vaše vozidlo.
Silné stránky ✅✅ One Step Polish – korekcia laku a hlboký lesk v jednom krok . Umožňuje vykonávať leštiace práce za polovičný čas v porovnaní s tradičnými pastami.
✅ Univerzálny produkt - vhodný pre všetky typy lakov, bezprašný a bez silikónov.
✅ Vysoká obrusovacia sila - odstraňuje brúsenie so zrnitosťou 1500.
✅ Produkt sa ľahko používa a je mimoriadne účinný.
⬇️ Ako používať - budete nájdete ho aj na etikete pasty ⬇️
Stav | Nové |
Výrobca | Menzerna |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,3 kg |
Druh | Leštenie laku |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac