ADAPTÉR BLUETOOTH 5.0 RCA+AUX UGREEN aptX LL
Kód tovaru: 9559816800
- Stav: Nové
- Značka: Ugreen
- Kód výrobcu: UGREEN
- Model: 5,0 RCA + AUX 3,5 mm
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Bluetooth 5.0 RCA+AUX adaptér UGREEN Qualcomm aptX LL
model: 5.0 RCA+AUX 3.5 mm
Chcete prehrávať hudbu z telefónu v domácom kine, ale nepáči sa vám potreba pripájať tieto zariadenia s káblom? Tento problém vyrieši adaptér Ugreen 5.0 RCA+AUX. Účelom tohto praktického zariadenia je prenášať hudbu zo zariadení ako smartfón alebo tablet do prijímačov, ako je prijímač alebo súprava reproduktorov cez Bluetooth komunikáciu. Adaptér UREEN sa odlišuje podporou protokolu zabezpečujúceho najvyššiu kvalitu zvuku Qualcomm aptX so zlepšením nízkej latencie.
Srdcom adaptéra je DSP procesor Qualcomm® Kalimba™ QCC3008 poskytujúci vynikajúcu kvalitu signálua implementujúci Technológiu Qualcomm TrueWireless™.
Zvuk z adaptéra do prijímačov sa odosiela prostredníctvom RCA, AUX 3,5 mm alebo oboch súčasne.Adaptér UGREEN Bluetooth dokáže možno použiť ako pre domáce audio systémy, tak aj pre audio systémy v aute.
Qualcomm aptX Low Latency – vynikajúci zvuk kvalita rovná CD
Kodek aptX je technológia Qualcomm, ktorá o ponúka prenos vysokokvalitného zvuku cez Bluetooth. Technológia aptX je schopná prenášať hudbu v plnej šírke pásma, t. j. na frekvencii 16-bit/44,1 kHz, t. j. v kvalite ktorú používajú disky CD bez akéhokoľvek rušenia. Kodek Qualcomm aptX vám umožňuje vychutnať si dokonale čistý zvuk prenášaný bezdrôtovo bez akéhokoľvek rušenia. Okrem toho zlepšenie Nízka latencia (40 ms) znižuje latenciu na úroveň nepostrehnuteľnú pre ľudský mozog (mozog nedokáže rozlíšiť medzi 0 ms a 100 ms), čo je užitočné pre dynamické zvukové hry – video.Jednoduchá inštalácia
Na využitie výhod technológie Qualcomm aptX LL je potrebný smartfón/tablet/vysielač kompatibilný s týmto protokolom. Adaptér UGREEN by mal byť pripojený k reproduktorom/prijímaču a 5V napájaciemu zdroju a potom spárovaný so smartfónom prostredníctvom komunikácie Bluetooth.
Špecifikácie
- Bluetooth verzia: 5.0
- Pásmo: 2,4 GHz
- Dosah: 10 metrov
- Kódovanie: AAC / SBC / Qualcomm aptX / Qualcomm aptX LL
- Bluetooth protokoly : AVRCP / A2DP / HFP / HSP
- Zvukový výstup: RCA a 3,5 mm (AUX)
- Frekvenčná odozva: 20 Hz – 22 kHz
- Napájanie: 5 V (micro usb)
- Farba adaptéra: Čierna
Zahrnuté:
- UGREEN v.5.0 Bluetooth audio adaptér RCA+AUX Qualcomm aptX
- AUX kábel 1m
- MicroUSB napájací kábel 1m
- Užívateľská príručka
Vitajte kúpiť!
Stav | Nové |
Značka | Ugreen |
Kód výrobcu | UGREEN |
Model | 5,0 RCA + AUX 3,5 mm |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac