MURIN DIFENACUM PASTE jed pre MYŠIE POKRKANY 5 kg
Kód tovaru: 9687080167
- Stav: Nové
- Značka: inna (Vebi)
- Druh: Jed, jed
- Aplikácia proti: Myši a potkany
- Kód výrobcu: 791
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
PRIPRAVENÁ NA POUŽITIE DIFENACUM PASTE PRE POKRASY A MYŠI
ČERSTVÁ PASTENÁ NÁSTRAHA
ÚČINNÉ OD JEDNEJ APLIKÁCIE
- silná látka - stačí jedna konzumácia
- pohodlná aplikácia - vrecúško s pastou pripravené na použitie
- univerzálne použitie – na použitie v budovách a okolo budov
- atraktívny pre hlodavce – obsahuje slnečnicové semienka
Návnada pripravená na použitie MURIN DIFE PASTA GIRASOLE vo forme sviežej, jemnej a mastnej pasty s prídavkom slnečnicových semienok, účinná proti myšiam domácim (mus musculus), potkanom hnedým (rattus norvegicus) a potkanom čiernym (rattus rattus) ). Prípravok vo forme vrecúšok s hmotnosťou 12,5 g obsahuje difenacoum - antikoagulant druhej generácie, účinný po jednorazovom požití hlodavcami, ktorých úhyn nastáva po niekoľkých dňoch (zvyčajne 4-10) po zjedení jedu a denatoniumbenzoát - horčinu odrádzajúc od jej konzumácie ľuďmi.
POUŽÍVAJTE
MURIN DIFE PASTA GIRASOLE návnada na všeobecné použitie je určená na deratizáciu vo vnútri a okolo budov v: obytných domoch, pivnice a garáže, skrýše a záhrady (okrem miest, kde sa pestujú a skladujú rastliny a rastlinné produkty.
AKO POUŽÍVAŤ
Prípravok nesmie byť za žiadnych okolností umiestnený náhodne a MURIN DIFE návnadu PASTA GIRASOLE nevyberajte z vrecúšok Na kontrolu potkanov umiestnite 60 - 200 gramov návnady do kŕmidiel s návnadou každých 10 metrov pre nízke zamorenie a každých 5 metrov pre vysoké zamorenie (60-200 g/ 10 m2) Nehýbte a neodstraňujte návnadu niekoľko dní po jej umiestnení. Ak aktivita hlodavcov nebola zaznamenaná po dobu 7-10 dní, presuňte návnadu na miesto ich zvýšenej prítomnosti. Ak je cieľom kontrolovať myši, v prípade nízkeho zamorenia umiestnite 20-40 gramov návnady do podávačov návnad každých 5 metrov, čím znížte rozostup na 2 metre pre vysoké zamorenie (20-40g/10m2. Pre väčšiu účinnosť premiestnite návnadu každých 5 metrov 2-3 dni, po ich predchádzajúcej kontrole a/alebo doplnení. Mali by sa vykonávať pravidelné kontroly miest, kde je návnada položená a návnada zožratá hlodavcami by sa mala doplniť.
zloženie : difenacoum 0,005 g /100 g, denatóniumbenzoát 0,001 g/100 g
číslo autorizácie: PL/2013/0077/A/MR
Stav | Nové |
Značka | inna (Vebi) |
Druh | Jed, jed |
Aplikácia proti | Myši a potkany |
Kód výrobcu | 791 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac