AKCIA -5%
DOPRAVA ZADARMO
Lepidlo MILWAUKEE GUN SQUEEGEE M12 PCG 310C-0
Kód tovaru: 10838090363
250,46 €
237,94 € s DPH
Skladom < 6 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Priemer kazety (mm): Iný priemer (310)
- Maximálna teplota: 25 °C
- Napájanie: Napájanie z batérie
- Kód výrobcu: 4002395000869
- Výkon: 444 W
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
M12 V12 PCG akumulátorová lepiaca pištoľ 310C -0
(telo bez batérie a nabíjačky) kat.č.4933441783
Popis produktu:
- Milwaukee M12 PCG/310C-0 je profesionálna pištoľ, ktorá slúži na vytláčanie tesniacej hmoty alebo lepidla z kartuší a fóliových obalov.
- Vďaka batériovému napájaniu je bude užitočný pri dokončovacích prácach, montáži alebo kutiloch na miestach, kde nie je prístup k elektrickej sieti.
- Vyznačuje sa optimálnym výkonom so všetkými lepidlami aj pri nízkych teplotách.
- Má digitálne, 6-stupňové nastavenie rýchlosti vytláčania.
- Veľký posúvač zaisťuje konštantný prietok, znižuje spätný náraz a zabraňuje vypadnutiu z nádoby.
- Proti odkvapkávaniu funkcia zabraňuje úniku kvapiek lepidla pri vypnutom stroji.
- Pištoľ sa pohodlne používa, gumová rukoväť zaisťuje pevné uchopenie.
- Funguje so všetkými batériami Milwaukee® M12™.
- Batéria REDLITHIUM-ION™ má až o 20 % vyšší výkon, až 2x dlhšiu dobu chodu, až 2x dlhšiu životnosť a funguje až do -20 ° C (v porovnaní s inými Li-Ion technológiami).
- REDLINK™ elektronická ochrana proti preťaženiu v náradí a batérii pre najlepšiu životnosť vo svojej triede.
- Sledovanie jednotlivých článkov optimalizuje prevádzkovú dobu zariadenia a zaisťuje dlhú životnosť batérie.
Technické údaje:
- Napätie: 12 V
- Maximálne lisovanie sila: 1780 N
- Nastavenie rýchlosti: 6
- Hmotnosť s batériou: 1,9 kg
- Výbava:
- Lepiaca pištoľ s 310 ml skúmavka
- Verzia bez batérií a nabíjačky.
Stav | Nové |
Priemer kazety (mm) | Iný priemer (310) |
Maximálna teplota | 25 °C |
Napájanie | Napájanie z batérie |
Kód výrobcu | 4002395000869 |
Výkon | 444 W |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Miloš Petranič
Super
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Ivan Bartoš
Veľmi spokojný, dobrá cena a rýchle dodanie.
Ivan H
Všeobecná spokojnosť.
Bogumila Woźniak
Dobre
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Pavol H
Promptné vybavenie objednávky, super cena; ďakujem
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Pavol H
Promptné vybavenie objednávky, super cena; ďakujem
Zobraziť viac