Kelo-cote silikónový gél 60g
Kód tovaru: 11423737372
- Stav: Nové
- Názov: Kelo-Cote
- Druh: Gél
- Účel: Jazvy
- Základná ingrediencia: Iné
- Kapacita: 60 ml
- Ďalšie vlastnosti: Nevyplnené
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Kelo-cote Silikónový gél 60g
- balenie: 60 g
Výrobca: EKOPHARM
Kelo-Cote silikónový gél 60g
Popis:
Kelo-cote je silikónový gél s patentovaným zložením a jedinečnou technológiou priľnavosti k pokožke.
Hlavnou podstatou lieku je Účinok silikónu na jazvu spočíva vo vytvorení silikónového obväzu a už len 24-hodinový kontakt silikónu s jazvou, zabezpečujúci oklúziu, vyvoláva terapeutický účinok.
Kelo-cote gél vytvára pružnú, vzduchopriepustnú "membránu",
je samoschnúci, vodeodolný, normalizuje tvorbu kolagénu a poskytuje špecifickú ochranu proti baktériám a negatívnym podnetom vonkajšieho prostredia.
Kelo-cote je patentovaný, priehľadný, rýchloschnúci silikónový gél bez zápachu, ktorý znižuje viditeľnosť jaziev a zabraňuje tvorbe hypertrofických jaziev.
Kelo-cote zjemňuje a vyhladzuje vyvýšené jazvy, znižuje zafarbenie kože, zmierňuje svrbenie a nepohodlie spojené s jazvou.1,2,3
Kelo-cote uľahčuje a zefektívňuje liečbu jaziev.
Výhody pomocou Kelo-cote:
*Transparentný gél bez zápachu
*Make-up a kozmetiku možno aplikovať po zaschnutí Kelo-cote
*Bezbolestné a ľahko sa nanáša
* Jemný k pokožke
*Možno použiť na detské jazvy
*Rýchlo a samoschnúce, vytvorí film za 4-5 minút.
*Rýchlo a samoschnúce. p>
*Možno použiť na staré a novovzniknuté jazvy
*Poskytuje flexibilnú ochranu
*Aplikácia raz denne (alebo dvakrát na miesta, ktoré sa opotrebúvajú)
*Ideálne na jazvy s nepravidelným povrchom a nachádzajúce sa na miestach so zvýšenou pohyblivosťou
*Pred aplikáciou nie je potrebné holenie
*Nepretržitý kontakt s pokožkou zaisťuje lepšie účinky ošetrenia
*Nespôsobuje maceráciu*
* Macerácia – keď je pokožka bledá, vráskavá a jemná (napr. po príliš dlhej aplikácii náplasti)
Použitie:
Použite na čistú a suchú pokožku. Naneste tenkú vrstvu gélu a nechajte zaschnúť asi 5 minút. Gél nanášajte dvakrát denne, cez gél môžete nanášať aj iné ošetrujúce prípravky alebo make-up. Liečba by mala trvať dva mesiace.
Stav | Nové |
Názov | Kelo-Cote |
Druh | Gél |
Účel | Jazvy |
Základná ingrediencia | Iné |
Kapacita | 60 ml |
Ďalšie vlastnosti | Nevyplnené |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac