Fritéza - 13 l ROYAL CATERING RCPSF 13ETH
Kód tovaru: 12514665545
- Stav: Nové
- Počet komôr: Jednokomorový
- Výkon: 5000 W
- Model: RCPSF 13ETH
- Hmotnosť produktu s obalom: 10 kg
- Kód výrobcu: 10012013
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Fritáž - 13 l - 3000 W - kohútik - studená zóna
Výkon 3000
Výkon 3000
p>Kapacita 13 l
Teplota 60-200°C
Studená zóna
Vypúšťací kohút
Technické údaje
h2>
Napätie [V] 230
Jedna verzia
Výkon [W] 3000
Kôš na vyprážanie [mm] 250 x 250 x 120
Materiál nehrdzavejúca oceľ
Napájací kábel [m] 1,7
Rozmery nádrže [cm] 33 x 30 x 20
Celková kapacita [l] 13
Rozsah nastavenia teploty [°C] 60-200
Časovač Nie
Vypúšťací kohútik Áno
So skrinkou Nie
Rozmery (DxŠxV) [cm] 36 x 54 x 36
Hmotnosť [kg] 9
Prepravné rozmery (DxŠxV) [cm] 58 x 40 x 40,5
Prepravná hmotnosť [kg] 10
Návod na použitie
Stiahnite si súbor PDF
Rozsah dodávky
- Fritička
- Kôš s rukoväťou
- Veko
- Návod na používanie
Kľúčové informácie
- Účinnosť – kapacita 13 litrov a výkon 3000 W, ideálne na vyprážanie veľkého množstva potravín
- Všestrannosť – rozsah teplôt 60-200°C je ideálny pre rôzne pokrmy, ako sú ryby a hranolky
- Prakticita – studená zóna chráni zvyšky pred pripálením, predlžuje životnosť oleja a nie kompromis v chuti riadu
- Odolnosť – vďaka použitiu nehrdzavejúcej ocele a pevnej konštrukcii
- Hygiena – vypúšťací kohútik umožňuje pohodlnú a častú výmenu oleja
Fréza - 13 l - 3000 W - kohútik - studená zóna
Fritéza Royal Catering je praktické kuchynské vybavenie v priemysle HoReCa, ktoré umožňuje pripravovať širokú škálu jedál. Vďaka modelu RCPSF 13ETH môžete vyprážať hranolky, kuracie mäso, mozzarellové tyčinky, cibuľové krúžky, ryby a dokonca aj šišky. Optimálna kapacita prístroja je 13 l.
Gastronomická fritéza RCPSF 13ETH - charakteristika
Účinnosť je daná vysokým výkonom 3000 W, vďaka čomu je príprava jedál a príloh veľmi rýchlo. Vďaka termostatu (60-200°C) môžete nastaviť ideálnu teplotu pre každý výrobok.
Ergonomický dizajn zaisťuje pohodlie pri používaní. Studená zóna zabraňuje pripáleniu zvyškov, čím sa predlžuje životnosť oleja a nekazí sa chuť pokrmov. Vypúšťací kohútik vám umožňuje ľahko vyliať olej na vyprážanie na filtrovanie alebo výmenu. Fritéza je vyrobená z pevnej a odolnej nehrdzavejúcej ocele.
Hľadáte efektívne vybavenie pre reštauráciu, bar alebo food truck? Fritéza Royal Catering vám pomôže pripraviť veľa vyprážaných jedál a príloh. Objednajte si model RCPSF 13ETH s doručením až k vašim dverám!
Stav | Nové |
Počet komôr | Jednokomorový |
Výkon | 5000 W |
Model | RCPSF 13ETH |
Hmotnosť produktu s obalom | 10 kg |
Kód výrobcu | 10012013 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac